YouTube

Profil spoločnosti

Spoločnosť Sankt Hubert SK a.s. Liptovský Ján sa vo svojej činnosti zameriava na zhodnotenie a využitie prírodného potenciálu Liptova. K prevažujúcim aktivitám patrí poľovníctvo, športové rybárstvo a agroturizmus.

Spoločnosť realizuje lov raticovej zveri v oblasti Horného Liptova a sprievodcovskú službu pri aktivitách v prírode, najmä pri filmovaní a fotografovaní vzácnych druhov zveri a vtáctva.


Aktuality

Chov pod kontrolou

Zhody nepravidelného štrnástoráka vo veku dvoch rokov? Aj takéto dôkazy kvality genofondu a chovu sme objavili v Palieskach.

Viac ...

Paliesky

Na Liptove zúročili dokonalý prehľad o zveri v uzavretom chove do skvelých výsledkov.

Viac ...

Vysoká profesionalita v Nízkych Tatrách

Aplikovanie skúseností z intenzívneho chovu vo zvernici prináša výsledky aj vo voľnom revíri. Svarínka je toho príkladom.

Viac ...
Archív

Winner centrum

Športovo-relaxačné a tréningové centrum WINNER je jediné multifunkčné centrum svojho druhu v regióne Liptov. V tomto moderne vybavenom dvojpodlažnom športovisku s rozlohou takmer 2000 m2, nájdete podmienky pre profesionálny tréning na najvyššej úrovni. Centrum WINNER zastrešuje FITNESS ZÓNU, SKUPINOVÉ CVIČENIA, WELLNESS, FYZIOTERAPIU a v neposlednom rade SKATEMILL, ktorý robí centrum unikátnym a lákavým najmä pre hráčov ľadového hokeja, ale rovnako aj pre širokú verejnosť.

Kontakt: +421 908 778 711

Budova Winner
Budova Winner

Naši partneri

Margita